CHRISTMAS CLUB - Join Now!!!

Tasty Proteins

Regular price
$20.99
Sale price
$20.99
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Protein is important for building muscles. Practice preparing foods like beef, chicken, fish and bacon with this realistic kitchen playset. Includes play knife and lemon wedge.

Ages 3+ Years